O nás

autoMáme více jak 15 let zkušeností se stavbou a provozem závodních automobilů, a proto vám můžeme nabídnout 100% profesionální servis vašich vozů. Nevíte jaké pneumatiky zvolit? Náš personál pneuservisu je v tomto oboru špičkou a dovede vám vybrat pneumatiky dle vašich požadavků. S kvalitou pneumatik souvisí mnoho dalších věcí, jako jsou délka brzdné dráhy, chování na mokru, atd. Právě z těchto důvodů je kvalitní pneuservis, který vám umí poradit, nedílnou součásti péče o auto. Přesvědčte se o schopnostech našeho pneuservisu v Praze 5 sami a přijeďte nás navštívit.

Náš profesionální pneuservis je zárukou vaší bezpečné jízdy po celý rok

geodyna_optima_II_plus-888x1024.pngTři servisní stání jsou vybavena špičkovým zařízením značek Hofmann, Drestter, Haveka, Wurth, atd. Samozřejmostí je prodej pneu všech světových značek, standardní rozměry vždy skladem.

Samozřejmostí je možnost posezení u kávy v příjemném prostředí rodinné firmy, zatímco váš vůz bude v rukou kvalifikovaného personálu. Pro zkrácení dlouhé chvíle vám nabízíme bezplatné WiFi připojení do internetu.